#VAL THORENS Z FOR SNOW

Producent: 4snow.pl
Kod produktu: VAL THORENS
Dostępność: 2-3 dni
1 600,00zł

Dostępne opcje

Ilość

 

Rozpoczynamy sezon!
Robimy to grubo! Największy ośrodek narciarski na świecie czeka!

Trzy doliny to nieskończone możliwości! Ponad 700 km tras na połączonym karnecie dolin Belleville, Courchevel i Méribel. Samo Val Thorens jako najwyżej położony w europie ośrodek zapewnia znakomite warunki do jazdy. Możliwość zakwaterowania w samym centrum ośrodka daje możliwości skorzystania z szeregu atrakcji, sklepów, butików oraz restauracji i pubów. Wiele snowparków i zróżnicowanie tras zjazdowych daje praktycznie nieograniczone możliwości. Również freeridowe! Sam karnet Val Thorens to aż 150 km tras!

Nie można dobrze bawić się na śniegu bez wyjątkowego towarzystwa! For Snow od lat skupia bardzo wyjątkowych ludzi. Każdy wyjazd jest niezapomnianym przeżyciem. My tylko pokazujemy jak nasza pasja zrobiła z nas pozytywnych wariatów :) 

To nie luksusy, imprezy czy granie w siatkę na śniegu... to prawdziwa przygoda na śniegu w towarzystwie wysoko wykwalifikowanej kadry szkoleniowej. 

Szukasz czegoś innego? Chcesz poznać prawdziwych riderów? Chcesz nauczyć się w pełni korzystać z możliwości jakie daje zima? 

Jedź z NAMI! 

Work sucks go riding!

więcej na www.4snow.pl